Jaką biżuterię męską wybrać na prezent walentynkowy dla chłopaka?

Jaką biżuterię męską wybrać na prezent walentynkowy dla chłopaka?

Pamiętacie swoje pierwsze i wyjątkowe Walentynki? W podstawówce i szkole średniej to był fajny i długo wyczekiwany dzień. Nastoletnie podkochiwania, wzdychania do przystojniaka z ósmej B, czekanie na tę pierwszą kartkę walentynkową. To były piękne czasy! Ale walentynkowa tradycja wcale nie przemija z czasem. Przybiera nieco inne formy wraz z rozwojem relacji partnerskich między kochającymi się osobami. Współcześnie Święto Walentego obchodzą i starsi i młodsi, a obdarowanie się wzajemnie drobnymi prezentami jest miłą formą pokazania, że zależy nam na bliskiej osobie.

Prezent walentynkowy dla chłopaka nie musi być nudny. Na facetach nie robią już wrażenia bokserki w serduszka czy krawat w Amorki. Kolejną fiolkę perfum czy wodę po goleniu też odeślijmy do lamusa. W tym roku sprezentujmy naszemu ukochanemu coś nietuzinkowego i wyjątkowego. Coś co urozmaici nie tylko jego codzienny ubiór, ale także stanie się pamiątką z tego wyjątkowego święta. Biżuteria męska – to o niej dzisiaj napiszemy.

biżuteria męska na prezent dla chłopaka

Biżuteria męska w stylizacjach na co dzień

Zastanawiasz się jednak co wybrać z męskiej biżuterii na prezent walentynkowy dla chłopaka? Co obecnie noszą mężczyźni? Czy biżuterię męską można założyć na co dzień, do pracy lub do szkoły? Zdecydowanie biżuteria męska to coś, co urozmaici codzienną stylizację i doda jej odrobiny luzu. Będzie świetnym dodatkiem do jeansów, t-shirtu, koszuli lub marynarki.

Wśród dodatków biżuteryjnych przeznaczonych dla mężczyzn zdecydowanie wiodą prym bransoletki męskie. To numer jeden wśród wybieranych ozdób do codziennego stroju. Ale pozostałe ozdoby tj. nieśmiertelniki, zawieszki, wisiorki w różnych kształtach, a także łańcuszki i krzyżyki często zauważyć możemy w męskich stylizacjach. Mężczyźni coraz bardziej rozkręcają się jeżeli chodzi o biżuterię. Nie wystarczają im tylko spinki męskie nakładane od wielkiego dzwonu. Na co dzień też chcą wyglądać dobrze, młodzieżowo i być na bieżąco z modą.

biżuteria męska zubir

Bransoletka męska na prezent walentynkowy

Na prezent walentynkowy warto wybrać coś na rękę. Bransoletkę można założyć do luźnego stroju, jak również dopasować ją do eleganckiej marynarki. Można ją zestawić z ulubionym zegarkiem lub nałożyć kilka naraz i stworzyć swój ulubiony zestaw. Jeżeli kupujesz bransoletkę na prezent dla swojego ukochanego męża, chłopaka lub narzeczonego to będziesz wiedzieć dokładnie, który model mu się spodoba. Bo kto, jak nie Ty, zna go najlepiej.

Bransoletki męskie z grawerem na kauczukowym pasku, wykonane ze skóry lub w całości ze stali nierdzewnej 316L. Każdy model znajdziesz w ofercie marki zubiro (zobacz tutaj: bransoletka męska z grawerem). Prezent z okazji Walentynek musi być jednak wyjątkowy i niepowtarzalny. Zapewnić to może personalizacja. Za pomocą indywidualnego grawerowania otrzymasz prezent idealne dopasowany do potrzeb Twojego faceta.

bransoletka męska na prezent grawer

Biżuteria męska z grawerem

Zastanawiasz się co wygrawerować na bransoletce lub nieśmiertelniku z okazji Walentynek? Tutaj masz duże pole do popisu. Znak nieskończoności z wplecionymi literami waszych imion, kotwica jako symbol przywiązania i trwałości związku, serca połączone ze sobą, czterolistna koniczynka na szczęście – to tylko część propozycji. Możesz zamieścić też datę i kilka miłych sów prosto z serca. Piękną ozdobą bransoletki lub nieśmiertelnika może być również zdjęcie lub własnoręcznie narysowany obrazek. Dokładnie! Możesz teraz narysować na kartce własną Walentynkę, a bez problemu będzie można przenieść ją na biżuterię.

bransoletka męska ze znakiem nieskończoności dla chłopaka

Reasumując, biżuteria męska to nietuzinkowy pomysł na prezent dla chłopaka. Okraszona pięknym grawerem będzie pamiątką z tego wyjątkowego dnia 14tego lutego. Wystarczy, że wybierzesz klasyczny model bransoletki, wymyślisz grawer i podarunek jest już prawie u Ciebie.

Share