Idealny podkład pod panele – multiprotec 100 3w1

Idealny podkład pod panele – multiprotec 100 3w1

Piękne, zadbane podłogi, to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrz. Stanowią bazę, na której tworzy się całe ciekawe aranżacje. Prócz roli reprezentacyjnej, podłogi są przede wszystkim elementami funkcjonalnymi naszych wnętrz. W związku z tym, muszą być stabilne, solidne oraz trwałe. Ostatnimi czasy niezwykle popularne stały się panele. By jednak cieszyć się zadawalajcym efektem końcowym, nie można zapomnieć o podkładach. Arbiton Multiprotec 100 3w1 to najlepszy wybór. Przyjrzyjmy się im z bliska. Zaczynamy!.

Multiprotec 100 3w1 i ich rola

Dlaczego podkłady pod panele odgrywają tak ważną rolę? Zacząć należy od tego, że przede wszystkim to od nich zależy trwałość i solidność położonych paneli. Nawet najlepszej jakości, wytrzymałe panele, jeśli zostaną zamontowane bez podkładu, nie dadzą satysfakcjonującego nas efektu.

Wyrównanie podłoża

Podkład Multiprotec 100 3w1 wyrównują podłoże, na których montowana będzie podloga. Dzięki temu, stanowią doskonałą ochronę zamków paneli, a cała podłoga jest o wiele bardziej stabilna. Wszelkie nierówności podłoża pod panelami sprawiają, że elementy nie dolegają do siebie idelanie, na łączeniach powstają nieestetyczne luki, które uwidaczniają miejsce łączenia, co zaburza idelany końcowy efekt całej podłogi.

Amortyzacja

Podkłady pod panele Arbiton Multiprotec 100 3w1 amortyzują obciążenie w związku z użytkowaniem paneli podłogowych. Co więcej, dedykowane są do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Jeśli więc Twój dom, mieszkanie czy biuro, to miejsce, w którym dużo się dzieje i codziennie napotkać można wiele osób bądź niekończącą się zabawę dzieci, podkłady marki Arbiton są skrojone na miętę Twoich potrzeb.

Ogrzewanie podłogowe

Najbardziej nowoczesne i innowacyjne aranżację wnętrz wyposażone są w ogrzewanie podłogowe. Od długiego czasu cieszy się ono ogromną popularnością i uznaniem. Jest wyrazem luksusu i prestiżu. Co więcej, to niesamowicie funkcjonalna i komfortowa opcja – któż z nas nie kocha stąpać po ciepłej podłodze. Podkłady pod panele Arbiton Multiprotec 100 3w1, to idealna propozycja do rozwiązań z wykorzystaniem ogrzewania podłogowego. Charakteryzują się najniższym oporem cieplnym, przez co gwarantują ekonomiczną oraz efektywną pracę systemu grzewczego.

podkład pod panele

Izolacja akustyczna

Od naszej podłogi wymagamy, by poruszanie się po niej było bezszelestne. Skrzypnięcia czy inne dźwięki, jakie da się usłyszeć podczas jej użytkowania, nie należą do komfortowych. Tu również niezastąpione będą podkłady pod panele Arbiton Multiprotec 100 3w1. Dzięki ich zastosowaniu będziemy mogli cieszyć się ogromnym komfortem akustycznym. Bieganie i zabawa dzieci, ćwiczenia na macie czy tańce w związku z organizowaną prywatką – Twoje panele w każdej tej sytuacji dzięki podkładom spiszą się na medal. Bardzo dobra izolacja akustyczna podkładów sprawia, że użytkowanie będzie bezszelestne.

3w1

Podkłady pod panele marki Arbiton to produkt najwyższej jakości, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podkłady zintegrowane są z folią paroizolacyjną, zakładką oraz taśmą samoprzylepną. To właśnie sekret ogromnej skuteczności podkładów, dzięki którym każde panele prezentują się niezwykle atrakcyjne, a co najważniejsze, są funkcjonalne.

Łatwość montażu

Wydaje Ci się, że precyzyjne rozłożenie podkładów pod panele to niezwykle pracochłonne i trudne zadanie? Nie w przypadku marki Arbiton i jej innowacyjnych podkładów Multiprotec 100 3w1. Podkłady produkowane są na rolce. To sprawia, że montaż jest bardzo prosty i może zostać wykonany doskonale nawet podczas pracy we własnym zakresie. Wystarczy odwinąć z rolki pożądaną ilość i przyciąć ją na konkretny wymiar. Montaż podkładów pod panele nigdy nie był tak prosty.

Jeśli pragniesz cieszyć się przepięknymi panelami podłogowymi przez długi czas, postaw na najwyższej jakości podkłady marki Arbiton, które zadbają o doskonałą prezencję, trwałość oraz stabilność twojej podłogi. Przekonaj się osobiście, jakie to proste!.

Share