Gdzie warto zorganizować firmową imprezę integracyjną?

Gdzie warto zorganizować firmową imprezę integracyjną?

Wyjazd integracyjny dla pracowników firmy powinien być dobrze przygotowany, bo wybór lokalizacji oraz atrakcje czekające na miejscu mają ogromny wpływ na atmosferę. Najlepszym rozwiązaniem jest ośrodek specjalizujący się w takich imprezach, bo dzięki temu można liczyć na fachową obsługę oraz idealne warunki do integracji.

Dobrze przygotowany program zajęć

Integracja to nie jest po prostu zwykły wyjazd. To oczywiście czas wolny od pracy i nikt nie zajmuje się służbowymi obowiązkami, chodzi jednak o to, by pogłębić oraz poprawić relacje między pracownikami. Podczas takiego wyjazdu warto zorganizować ciekawe zajęcia dla wszystkich uczestników, a wybierając ofertę z ranchopodbocianem.pl można liczyć na specjalnie przygotowany program, uwzględniający potrzeby konkretnej firmy.

W ośrodku są bardzo dobre warunki do uprawiania różnych sportów zespołowych, bez problemu da się też przeprowadzić rywalizację zespołową. Taka aktywność jest bardzo ceniona właśnie dlatego, że pomaga w nauce współpracy i przyspiesza integrację grupy w o wiele większym stopniu niż samo przebywanie w jednym biurze, natomiast wieczorem można się przyjemnie zrelaksować podczas uroczystej kolacji albo przy ognisku.

Zajęcia Team Bulding organizowane przez Rancho są idealne zarówno dla małych, jak i dużych firm. Goście mogą liczyć nie tylko na interesujące scenariusze zajęć, ale i na stałą opiekę konsultanta, a w przerwach między kolejnymi wyzwaniami uczestnikom imprezy oferowany jest smaczny catering.

Integracja połączona ze szkoleniem

Wyjazd integracyjny można połączyć z konferencją, szkoleniem albo kursami dla pracowników. Rancho pod Bocianem jest bardzo dobrze na taką okazję przygotowane – w ośrodku jest kilka sal konferencyjnych, o różnej wielkości, z pełnym zapleczem technicznym i profesjonalną obsługą.

Jeśli wyjazd jest kilkudniowy, cała grupa może liczyć na wygodny nocleg w ośrodku oraz pełne wyżywienie. Najbliżej do Rancho mają firmy z Warszawy oraz jej okolic, ale właśnie ze względu na rozbudowaną bazę noclegową, do tego ośrodka warto przyjechać także z dalej położonych miast. W przypadku niezbyt korzystnych warunków atmosferycznych impreza będzie tak zorganizowana, by kiepska pogoda nie miała żadnego wpływu na przebieg zajęć i atmosferę w grupie. Istnieje także możliwość zorganizowania pikników nawet na 4000 osób a Rancho posiada w tym duże doświadczenie.

Share