Jakie ławki będą najtrwalsze w przestrzeni miejskiej?

Jakie ławki będą najtrwalsze w przestrzeni miejskiej?

Elementy małej architektury muszą cechować się odpowiednią odpornością przede wszystkim na warunki atmosferyczne i długotrwałe użytkowanie. Wybierając wyposażenie parku czy skweru warto zwrócić uwagę na pewne kwestie z tym związane.

Trudne warunki atmosferyczne a mała architektura w mieście

Rzęsisty deszcz czy śnieg oraz palące słońce latem to część „atrakcji” związanych z naszym klimatem. Ławki narażone na ciągłe zmiany temperatury i wilgoć muszą być nie tylko solidnie wykonane, ale też materiały, z których zostały zrobione, powinny być odpowiednio wytrzymałe. Dobra jakość i wytrzymałość metalowych ławek pozwoli na długotrwałe użytkowanie tej małej architektury przez wiele lat. Miejska przestrzeń potrzebuje dużej ilości ławek, dlatego ich wysoka jakość przyczyni się do oszczędności w kasie miasta, bo nie trzeba będzie ich przez długi czas wymieniać.

Metalowe ławki z drewnianym siedziskiem

Mała architektura w przestrzeni miasta to wygoda dla mieszkańców i ważny element upiększający przestrzeń. Metalowe ławki firmy Kęsbet charakteryzują się estetycznym wyglądem i dużą dbałością o każdy szczegół. Minimalistyczne w swojej formie ławki są połączeniem wysokogatunkowego drewna i eleganckiego metalowego szkieletu. Takie połączenie jest niezwykle efektywne, sprawia, że dany obiekt jest stabilny dzięki solidnej konstrukcji, a jednocześnie miły dla oka i przyjazny w użytkowaniu, dzięki wykorzystanemu drewnu.

Ponadczasowe modele nowoczesnych ławek

Stworzenie oryginalnej i ciekawej przestrzeni wymaga też ciekawych i unikalnych elementów, z których będzie się składać. Bogata oferta w sklepie Kęsbet pozwala na dobranie idealnego modelu do danego projektu. Modele większe, mniejsze, z oparciem i bez są dopasowane do różnych przestrzeni i z powodzeniem będą spełniały swoją funkcję. Modele w kolekcji sklepu są minimalistyczne, nastawione na ponadczasowe wzornictwo. Dzięki temu nie zestarzeją się szybko również pod względem trendów i długo będą wyglądały świeżo i estetycznie. Smukłe i eleganckie kształty będą pięknie komponować się z otoczeniem pełnym kwiatów, drzew i zabudowy miejskiej. Bardziej masywne modele będą wygodne i dopasowane do nowoczesnej, jak i zabytkowej architektury.

Kęsbet — producent metalowych i betonowych elementów do przestrzeni miejskiej

Stawiając na metalową małą architekturę z dodatkiem drewna, możemy być pewni, że będzie się ona pięknie prezentować przez długi czas. Na pewno sprawdzi się lepiej od odpowiedników z tworzywa sztucznego, dlatego jest tak chętnie wybierana przez klientów. Odpowiednim materiałem na zewnątrz może okazać się również beton, który sprawdzi się jako zamiennik metalu. Beton i metal dobrze sprawdzają się w przestrzeni miejskiej i stanowią odporne na każdą pogodę materiały. Zapraszamy na stronę sklepu Kęsbet, gdzie znajdą Państwo bogatą ofertę ławek z metalu oraz betonu. Różnorodny i nowoczesny design naszych produktów pozwoli na znalezienie odpowiednich ławek do najróżniejszych miejskich przestrzeni. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Share