Solis – inwertery dla wymagających

Solis – inwertery dla wymagających

Współczesne systemy fotowoltaiczne to nie tylko wydajne i sprawne panele, ale także niezawodny osprzęt, w którym najważniejszą rolę odgrywa inwerter. Projektując własną instalację PV, warto korzystać z produktów renomowanych firm, takich jak Ginlong Technoligies, zajmującej się produkcją wysokiej klasy falowników. Produkty tej marki dostępne są w ponad 100 krajach na świecie, wyróżniając się niezawodnym działaniem, wysoką wydajnością oraz ponadprzeciętną trwałością. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto w nie zainwestować.

Nowoczesne technologie w inwerterach Ginlong Solis

Marka Solis nieustannie stawia na rozwój oraz badania, dzięki którym produkty tej firmy charakteryzują się licznymi innowacjami. Własny zespół wykwalifikowanych naukowców czuwa nad udoskonalaniem produkcji, a szereg patentów czyni markę jedną z tych, które od lat wyznaczają trendy i nowe kierunki dla całej branży odnawialnych źródeł energii.

Ginlong Technologies – lider na rynku inwerterów fotowoltaicznych

Jako czołowy producent inwerterów fotowoltaicznych, Solis szeroko korzysta ze swoich bogatych, kilkunastoletnich doświadczeń w branży OZE. Produkowane przez Ginlong Technoligies inwertery, lepiej znane pod nazwą Solis, łączą ekologię z ekonomicznymi rozwiązaniami, dzięki czemu są doceniane przez właścicieli gospodarstw domowych na całym świecie. Wysoka wydajność w połączeniu z innowacyjną technologią łańcuchową, czynią falowniki tej marki wysoce niezawodnymi, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz świadectwa jakości, a także opinie zadowolonych użytkowników.

Dlaczego inwertery Solis? Poznaj ich najważniejsze zalety!

Do kluczowych korzyści wynikających z zastosowania inwerterów Solis należą m.in.:

– maksymalna wydajność na poziomie 97,5-98,3%,

– wysoka sprawność potwierdzona testami wykonywanymi przed sprzedażą,

– szeroki zakres napięcia wyjściowego,

– zabezpieczenia przed zwarciem oraz odwrotną polaryzacją DC,

– wysoki poziom szczelności IP 65,

– konstrukcja MPPT z precyzyjnym algorytmem,

– łatwa w obsłudze aplikacja sterującą,

– szybki montaż dzięki niskiej masie własnej oraz kompaktowej budowie.

Szeroki wybór falowników do instalacji PV

Inwertery fotowoltaiczne Solis, dostępne m.in. na sklep.doko.pl, produkowane są w szerokiej gamie modeli jednofazowych oraz trójfazowych, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko w domowych instalacjach słonecznych, ale także w budynkach wielorodzinnych czy budownictwie przemysłowo-usługowym. Co ważne, w ofercie marki znajdują się modele przystosowane do pracy w sieci, jak i w instalacjach z własnym magazynem energii.

Długa żywotność i gwarancja niezawodności

Trwałość i wydajność inwerterów Solis przekładają się na wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Producent ocenia żywotność swoich falowników na 20 lat, co potwierdzają testy walidacyjne DNV-GL. Jednocześnie, urządzenia sprzedawane do poszczególnych krajów otrzymują certyfikację, potwierdzającą dostosowanie parametrów technicznych do wymogów obowiązujących w poszczególnych państwach. Atutem wyboru inwerterów marki Solis jest również profesjonalne wsparcie klientów, które zapewniają liczne centra obsługi posprzedażowej na całym świecie.

Share