Jak odjąć sobie lat i to bez skalpela czy botoksu? Poznajcie najlepsze sposoby

Jak odjąć sobie lat i to bez skalpela czy botoksu? Poznajcie najlepsze sposoby

Kult młodości jest obecny we współczesnych czasach. Ale w sumie można zastanowić się czy kiedykolwiek młodość nie była przedmiotem kultu, a jej zachowanie wręcz sensem życia. Jeżeli sądzicie, że moda na operacje plastyczne narodziła się w latach 80-tych, to jesteście w dużym błędzie. Już kobiety w latach 50-tych poddawały się naprawdę inwazyjnym metodom poprawiania urody. Nawet taka piękność jak Marylin Monroe przeszła wcale nie małą ich ilość. Cóż, moda na operacje plastyczne ma się dobrze. Ale przecież nie trzeba wcale poddawać się operacjom plastycznym, by wyglądać świetnie. Nie trzeba także stosować botoksu. Poznajcie więc naturalne sposoby na zachowanie młodości.

Higiena żywienia

Często dieta wielu osób pozostawia wiele do życzenia. Cóż, pracując dużo, większość z nich stawia raczej na jedzenie śmieciowe, bo tak jest szybko i wygodnie, ale też bardzo niezdrowo. Jedzenie śmieciowe nie tylko jest niezdrowe, ale też uzależnia i przyczynia się do szybszego starzenia skóry. A więc czas najwyższy na zmianę stylu odżywiania się. Warto, a nawet trzeba jadać tylko i wyłącznie zdrowe i wartościowe produkty. Przede wszystkim należy jadać duże ilości warzyw. Możecie jeść je surowe, ale też grillowane czy pieczone. Powinny zajmować 75% powierzchni talerza. Do tego trzeba jeszcze postawić na produkty pełnoziarniste. W zdrowej diecie nie ma miejsca na alkohol czy papierosy i to nawet w małych ilościach. Jeżeli nie macie czasu na gotowanie bądź zwyczajnie wolicie poświecić wolny czas na inne przyjemności, to zawsze możecie postawić na dietę pudełkową. Polecamy Wam taką w wersji wege. Jest nie tylko smaczna, ale i zdrowa. Nie od dziś wiadomo, że osoby, które jedzą mniej mięsa, dłużej wyglądają młodo. Jeżeli jednak nie wyobrażacie sobie całkowitej rezygnacji z mięsa, to jednak należy wybrać mięso ryb. Gwarantujemy, że już tak małe zmiany wpłyną na Wasz wygląd i rzeczywiście poczujecie się lepiej w swojej skórze.

Stres – czas zacząć go unikać

Życie w stresie dodaje lat i powoduje, że ciało naprawdę szybko się starzeje. Jednocześnie nie można całkowicie pozbyć się z życia stresu. Jego mała ilość nie jest szkodliwa, lecz może być motywująca. Ale nadmiar jest naprawdę bardzo szkodliwy. Dlatego też należy zadbać o to, aby w życiu było rzeczywiście zdecydowanie mniej stresu. Jak to zrobić? Cóż, trzeba postawić choćby na relaks i znaleźć sposoby, które pozwolą się Wam odstresować. Mogą to być masaże, ale też wyjście z przyjaciółmi, by potańczyć czy do kina. Ważne by sprawiało Wam to przyjemność. Jednocześnie zrozumiałym jest, że na większe wyjścia nie można pozwolić sobie codziennie. Za to można codziennie robić coś miłego dla siebie. Nawet jeżeli dużo pracujecie powinniście po pracy znaleźć choć chwilę dla siebie. Wtedy należy skupiać się tylko i wyłącznie na sobie i mała dawka egoizmu jest w tym przypadku jak najbardziej wskazana. Możecie choćby posłuchać ulubionej muzyki czy zwyczajnie obejrzeć jeden odcinek serialu. Warto też zadbać o aktywność fizyczną. Codzienny jogging czy ćwiczenia nie tylko poprawiają krążenie, ale też sprawiają, że skóra staje się bardziej jędrna.

Odpowiednia stylizacja i efekt wow gwarantowany

Wiecie już jak ważny jest zdrowy styl życia. Czas więc dowiedzieć się, że odpowiednio dobrana stylizacja rzeczywiście odejmuje lat i nie mamy tutaj na myśli, że trzeba ubierać się infantylnie. Wystarczy tylko pobawić się modą, postawić na jasne i intensywne kolory i przy tym dobrze czuć się w swoim ciele. Bazą stylizacji mogą być jasnoróżowe dzwony z wysokim stanem. Do nich wystarczy tylko dobrać taliowaną koszulę. Aby podkreślić talię, przyda się pasek z klamrą. Możecie też postawić na różne klamry metalowe i zmienić je, dodając stylizacji jeszcze więcej polotu. Teraz wystarczy już tylko dobrać odpowiednie obuwie, czyli szpilki na wysoki połysk. Kropką nad „i” będzie kapelusz z szerokim rondem.

Małe zmiany, a duże efekty

Jak zapewne wiecie niepozorne rzeczy mogą sprawić, że efekty będą zaskakujące. Na pewno dobrym przykładem jest klamra metalowa do ubrań. Ale również to jak nowa fryzura sprawia, że można odmłodzić się o więcej niż 10 lat. Wystarczy tylko koloryzacja na kawę z mlekiem. Do tego warto włosy podkreślić na prostownicy. Na ustach musi jeszcze zagościć intensywny kolor szminki.

Share