Wynajem aut dla firm w Gdyni – jaki sposób finansowania będzie najkorzystniejszy? 

Wynajem aut dla firm w Gdyni – jaki sposób finansowania będzie najkorzystniejszy? 

Sprawne techniczne i komfortowe samochody, które są ponadto łatwo dostępne dla pracowników, znacznie ułatwiają codzienne podróżowanie do klientów czy na różnego rodzaju ważne spotkania. Mimo to dla wielu przedsiębiorców, przede wszystkim tych, którzy dopiero rozpoczynają rozwój swojej działalności, wynajem aut dla firm w Gdyni często okazuje się dużym wydatkiem mającym wpływ na comiesięczny budżet firmy. Warto jednak wspomnieć, że bardzo dużo zależy od wyboru finansowania tego typu wynajmu – wbrew pozorom pojawiające się obecnie oferty mogą stanowić ciekawe rozwiązanie dla osób, którym zależy na nowoczesnych i komfortowych pojazdach z ważnym ubezpieczeniem oraz przeglądem. Dlatego też dobrze jest dowiedzieć się, jakie inne sposoby finansowania floty oprócz kredytów i leasingów cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością oraz zdecydować, czy sprawdzą się również w naszym przypadku.

Carsharing dla firm w Gdyni – po czym poznać opłacalną ofertę?

Gdynia jest jednym z miast, które w ostatnich latach bardzo szybko się rozwijają, jeśli chodzi o liczbę nowych przedsiębiorstw. Trudno się temu dziwić – niewątpliwą zaletą Gdyni okazuje się jej lokalizacja, która pozwala na łatwy handel z zagranicznymi partnerami oraz na szybki eksport poszczególnych produktów. Mimo to jest to również miasto, w przypadku którego przemieszczanie się komunikacją miejską w godzinach szczytu może stanowić duże wyzwanie ze względu na opóźnienia oraz niezbyt komfortowe warunki jazdy. Z tego też powodu przedsiębiorcy, którym zależy na szybkim rozwoju firmy i na sprawnym dotarciu do wielu klientów, coraz częściej decydują się na wynajem aut dla firm w Gdyni. Warto przy tym wspomnieć, że wynajem nie musi wiązać się z koniecznością brania dużego kredytu lub leasingu – w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się carsharing dla firm, który pojawia się między innymi w ofercie Traficara.

wynajem aut

Wspomniany wynajem aut dla firm w Gdyni proponowany przez Traficara pozwala przedsiębiorcom korzystać z samochodów, które trafiają do nich w idealnym stanie fizycznym oraz wizualnym. Wówczas umowa obowiązuje przede wszystkim na pokonany nimi dystans, co w praktyce oznacza, że właściciele firm nie muszą płacić za samochody, z których nie korzystają i rozliczają się na podstawie przejechanych kilometrów. Niewątpliwą zaletą carsharingu dla firm okazuje się również większa oszczędność czasu – do danego przedsiębiorstwa są przypisane samochody, z których wybrani pracownicy mogą korzystać o dowolnej porze, nie martwiąc się o konieczność wykonania podstawowych napraw.

Wynajem aut dla dużych firm w Gdyni – na co warto zwrócić szczególną uwagę?

W przypadku większych firm wynajem aut w Gdyni powinien przede wszystkim wyróżniać się flotą dopasowaną do liczby i do potrzeb poszczególnych pracowników. Z tego też powodu przed zdecydowaniem się na wynajęcie wybranych pojazdów warto zastanowić się, jak wiele samochodów potrzebujemy, aby zawsze dotrzeć na miejsce o wskazanej godzinie i aby nie opłacać aut, z których rzadko kiedy będziemy korzystać. Tego typu oszczędności w dłuższej perspektywie czasu mają duży wpływ na budżet firmy i pozwalają na korzystniejsze planowanie finansów.

Share