Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy w Krakowie?

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy w Krakowie?

Pierścionki zaręczynowe mają szczególną, bo wartość sentymentalną. Tradycja nakazuje, aby wykonany był ze szlachetnych kamieni i kruszców. Powinien być drogocenny, ale także elegancki, gustowny oraz trwały. Różnorodność samych modeli jest spora. Trudno jest się zdecydować na coś konkretnego. Każdy jest piękny na swój sposób, dlatego też przy wyborze powinniśmy się kierować nie tylko samym wyglądem, ale także kwestiami praktycznymi, a więc dopasowaniem pod gust oraz styl wybranki, jak i także wytrzymałością.

Pierścionek zaręczynowy powinien zachwycać!

Jeszcze nie tak dawno pierścionki zaręczynowe w Krakowie były wykonane z żółtego złota. Był to bowiem symbol szlachetności, dobrobytu oraz bogactwa. Obecnie bardzo popularną odmianą jest wersja białego złota. Wyglądem nam będzie przypominał srebro, a w rzeczywistości zawiera złoto z domieszką innego rodzaju metali. Najczęściej jest to cynk i nikiel, które mu nadają znacznie jaśniejszej barwy. Czasami jest to kolor szary, a czasami biały z połyskiem lekko żółtawym.

Białe złoto będzie wręcz idealne dla kobiet, które preferują na co dzień noszenie srebra. Tenże kolor jest o wiele bardziej uniwersalny i pasuje kobietom w zasadzie do wszystkim stylizacji. Ostatnie możemy się pokusić o połączenie złota żółtego oraz białego. Takie rozwiązania prezentują się niezwykle niebanalnie i elegancko.

Przed zakupem należy się zorientować czy nasza wybranka nie ma uczulenia na jakiś z metali.

Wiele kobiet jest uczulonych na złoto czy też nikiel. Świetną alternatywą może być o wiele droższa platyna, a ostatecznie srebro, chociaż nie jest ono kruszcem szczególnie polecanym na okazje tego typu.

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że kobiety uwielbiają błyskotki. Dlatego też pierścionki zaręczynowe w Krakowie  do wyboru powinny je zawierać. Kamień może być oczywiście skromny czy też bardziej okazały. Dobierając jego rodzaj, wielkość oraz kształt kierujemy się gustem partnerki. Wybór jest niezwykle szeroki.

Brylant to klasyczne oraz uniwersalne rozwiązanie. Przy budżecie nieco mniejszym można z kolei się zdecydować na cyrkonię.

Jest ona przezroczysta i imituje swoim wyglądem diament, ale nie może się niestety pochwalić zbyt dużą odpornością na użytkowanie codzienne. Spośród wielu innych opcji mamy do wyboru oczka kolorowe – zielony szmaragd, niebieski szafir, czerwony rubin, różnokolorowy tanzanit czy też fioletowy ametysty. Ostateczny wybór zależy od tego, jakie kolory preferuje nasza partnerka na co dzień oraz jaki ma typ urody. Czasem postawić warto na intuicję, a gdy ona zawodzi – bezpieczne i tradycyjne rozwiązania czy też porada kogoś bliskiego. Szczególnie, jeśli zaręczyny będą niespodzianką.

Wiemy doskonale, że pierścionki zaręczynowe w Krakowie nas zaskakują. Czasami jednak warto się pokusić o jeszcze więcej. Popularny grawer na obrączce jest o wiele łatwiejszy do wykonania niż na wąskiej powierzchni zaręczynowego pierścionka. Jednak chcąc spersonalizować swój dowód na uczucie możemy za opłatą dodatkową poprosić o wykonanie znaku, napisu, daty oraz inicjałów. Takowy symbol miłości na pewno rozczuli naszą kobietę i będzie pamiątką już na zawsze.

Pierścionki zaręczynowe w Krakowie

Spory wybór pierścionków zaręczynowychw Krakowie znajdziesz na roren.pl. Gdzie najlepiej je zakupić? Na pewno zawsze polecamy doświadczonych i znanych jubilerów. Wówczas możemy liczyć na markę samą w sobie, a na dodatek jesteśmy w stanie liczyć na bardzo wysoką jakość. Rzeczywiście tak jest. Może to być także jubiler, do którego mamy już spore zaufanie, na przykład gdy coś już u niego kupowaliśmy. Rzeczywiście jest to wówczas sprawdzone rozwiązanie, które będzie nam odpowiadało pod każdym względem.

Dobry jubiler nie chce sprzedać byle jakiego pierścionka zaręczynowego, ale zależy mu na tym, aby był to pierścionek idealnie dobrany. W związku z tym musimy liczyć się z wieloma pytaniami pomocniczymi. Odpowiedzmy szczerze, a na pewno zakupiony pierścionek okaże się w zasadzie strzałem w dziesiątkę. Jest to dla nas coś czego oczekujemy i rzeczywiście liczymy na uśmiech przyszłej panny młodej przy zaręczynach, a nie rozczarowanie czy też nawet smutek. Nie bierzemy nawet takiego scenariusza pod uwagę.

 

Share